Zoals in de BOC nieuwsbrief van  januari al aangekondigd, staan de presentatie met 2 bijlages voor de BOC Algemene Leden Vergadering 2022 (ALV 2022) op se site. Je kunt deze vinden op de inlogpagina. Met daarin zoals altijd een terugblik op het afgelopen seizoen, de sneak preview van het programma voor 2022, het afscheid van van onze rittencoördinator Harrie Hannink na maar liefst 12 jaar bestuur en vele andere interessante wetenswaardigheden over onze club.

Jullie weten inmiddels, dat we in verband met Corona wederom niet live met onze leden bij elkaar kunnen komen. En dat we de ALV 2022 weer op dezelfde digitale manier aanpakken als vorig jaar.

Jullie kunnen via email hierop op reageren. Het bestuur bespreekt de gestelde vragen en beantwoord eventuele vragen via de nieuwsbrief.

De verdere planning hiervoor is als volgt:

  • Woensdag 26 januari: tot 24.00 uur op 26 januari kunnen jullie ons via secretaris@burtonownersclub.nl vragen stellen of andere reacties sturen over de ontvangen ALV stukken. (datum i.v.m. statutaire 10-dagen termijn)
  • Zondag 30 januari: Het bestuur bespreekt en beantwoord vanaf 20.00 uur (digitaal)  de via mail ontvangen reacties/vragen van leden. Indien nodig kunnen vragenstellers worden ingebeld voor nadere toelichting.
  • Donderdag 4 februari: jullie ontvangen ALV verslag, inclusief antwoorden op gestelde vragen.

Wij wensen jullie veel plezier met het lezen van de jaarstukken en zien jullie reacties met belangstelling tegemoet.

Het bestuur